Betmatik Şikayet

betmatik şikayet

Betmatik şikayet şeklinde bir olumsuzluk yaşıyor iseniz, müşteri hizmetlerini kullanın. Müşteri hizmetleri ile irtibata geçtiğiniz andan itibaren, her türlü problemin ortadan kaldırıldığını, gereken desteğin sağlandığını göreceksiniz. Bu sitenin müşteri hizmetleri tüm şikayetleri alır, çözüme kavuşturur ve sizler ile geçeceği irtibat neticesinde, müşteri memnuniyetlerini elde eder.

Betmatik Şikayet ve İşlemleri Nereye Bildirebilirim?

Betmatik şikayetlerini nereye bildirebilirim? Müşteri hizmetleri anlayışında sizlerin karşısına farklı seçenekler çıkarılmıştır. İsterseniz canlı destek, betmatik canlı destek bölümü üzerinden her türlü şikayet konusunu gündeme getirebilirsiniz. İsterseniz 7/24 ulaşabileceğiniz mail adresini kullanabilirsiniz. Bu durumda tercih etmeniz gereken mail adresi, [email protected] olarak belirlenmiş durumda bulunmaktadır. Google üzerinden Türkçe dil seçeneği ile şikayet konularını elektronik posta ile müşteri hizmetlerine gönderebilirsiniz. Bayilik işlemleri ya da marketing işlemleri konusunda da aynı elektronik posta adresini kullanmanız mümkün olacaktır.

Betmatik Şikayetleri Ne Kadar Sürede Çözer?

Betmatik şikayetleri ne kadar sürede çözer? Başvuru yaptığınız kaynağa göre değişik uygulamaların gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Küçük çaplı hesaplarda, hareketlerde inceleme yapılmayan bir şikayet konusunu canlı destek bölümünde gündeme getirebilirsiniz. Kısa süre içerisinde karşılıklı görüşme esnasında, şikayet konusu çözüme kavuşturulacaktır. Canlı destek konuyu çözüme kavuşturamaz ise, elektronik posta aracılığı ile sizlere geri dönüş yapılacağını bildirecektir. Elektronik posta ile bir başvuru yaptığınızda, normal şartlarda elektronik posta bildirimlerine geri dönüş süresi, 60 dakikadır. Şikayet içerikli bir bildirim gönderdiğinizde, hesaplar hareketlerde yapılacak inceleme işlemine istinaden, bu süre, 24 saat olarak belirlenmiştir. En fazla 24 saat içerisinde geri dönüş sağlanır.

Betmatik Her Şikayeti Dikkate Alır mı?

Betmatik şikayet bildirimlerini müşteri hizmetlerine yapmanız sizlere tavsiye edilmektedir. Forum ya da şikayet sitelerini veya sosyal medya hesaplarını kullanmanız, yaşadığınız problemin ortadan kaldırılmaması ya da zamanın uzaması anlamına gelebilir. Peki betmatik her şikayeti dikkate alır mı? Elbette müşteri hizmetlerinin kuruluş amacı budur. Elektronik posta servisi ya da canlı destek hattının kuruluş amacı budur. Müşterilerin sorularını almak, görüşlerini almak, şikayetlerini almak, çözüm üretmek amacıyla kurulmuştur. Kullanıcı tarafından hata yapılması, kural dışı harekette bulunulması ve bir olumsuzluğun yaşanması önemli değildir. Site tarafından, istemeyerek de olsa bir hatanın gündeme getirilip, kullanıcının mağdur edilmesinin hiçbir önemi bulunmamaktadır. Her iki taraf için de geçerli olacak şekilde, tüm şikayet konuları alınmaktadır, dinlenmektedir. Hesaplarda, hareketlerde, işlemlerde inceleme yapılmaktadır. İnceleme işlemine müteakip, kullanıcılara mutlaka ve mutlaka yazılı ve görsel olarak geri dönüş sağlanmaktadır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın