Betmatik Üye Ol

Betmatik Üye Ol

Betmatik üye ol işlemini, aşağıda belirtilen şartlar dahilinde gerçekleştirebilirsiniz. Belirli şartları sağladığınızı görüyor iseniz, kendinize bir hesap açabilirsiniz. Hesap açma işlemlerini ana sayfa üzerinden yapacaksınız. Betmatik giriş işlemini gerçekleştirip, kayıt ol şeklinde hazırlanmış butonu işaretleyeceksiniz. Arzu ederseniz, betmatik kayıt ol butonu üzerinden doğrudan aynı amaca ulaşmanız mümkün olacaktır.

Betmatik Üye Ol Şartları

Betmatik üyelik şartları aslında basittir. Türkiye ip adresleri üzerinden bir hesap açabilirsiniz. Sağlamanız gereken şartların ilk sırasında, 18 yaş sınırı bulunmaktadır. 18 yaşında olmalısınız ya da 18 yaşın üzerinde bulunmalısınız. Bu hizmet yetişkinlere hizmet vermektedir. Betlike üyelik başvuru formunu doğru bir şekilde doldurmalısınız. İstenen bilgileri, gerçek bilgiler ile girmelisiniz. İlerde doğrulamak zorunda kalacağınızı unutmayınız. Sadece bir tane hesap açacaksınız. Sahte hesap açma girişimlerinden uzak duracaksınız. Birden fazla hesap açmanız engellenecektir. İp adresinden, ikametgah adresinden, bu adreslerde yaşayan şahıslar tarafından birden fazla hesap açılması mümkün değildir.

Betmatik Üyelikte İstenen Bilgiler

Betmatik üyelikte istenen bilgiler yüksek güvenlik derecesine sahip değildir. İsim, soy isim bilgisi talep edilmektedir. Doğum tarihi talep edilmektedir. Cep telefon numarası ve elektronik posta adresi talep edilmektedir. Yaşadığınız şehir, yaşadığınız ülke bilgisi talep edilmektedir. Açık adresiniz talep edilmektedir. Kullanacağınız para birimi talep edilmektedir. Bunun haricinde bir kullanıcı adı belirlemeniz, bir şifre belirlemeniz sizlerden talep edilecektir. Bunların dışında istenen herhangi bir bilgi yoktur. Bilgi paylaşma konusunda güvenlik endişesi duymayın. Gizlilik politikası hükümleri uygulanmaktadır. Kişisel verilerin korunması kanunu hükümleri kapsamında hareket edilmektedir. Gerçek ya da tüzel kişilikler ile özel ya da kamu kurumları ile verdiğiniz bilgilerin paylaşılması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. İçiniz rahat bir şekilde üyelik başvuru formunu doldurup, gönderebilirsiniz.

Betmatik Üyelik Ücreti Ve Belgeleri

Betmatik üye ol işlemini gerçekleştirmeye hemen başlayabilirsiniz. Hemen 5 dakika içerisinde kendinize bir hesap açabilirsiniz. Peki bu işlem sürecinde betmatik üyelik ücreti ve belgeleri şeklinde bir uygulama var mıdır? Önce şunu belirtelim. Ücretsiz üye olacaksınız, abone olup aidat ödemeniz gereken bir site değildir. Yatırdığınız ve kazandığınız paralardan komisyon ödemeyeceksiniz. Hizmet bedeli ya da işlem ücreti ödemeyeceksiniz. Belge talebi konusuna gelince üye olmak için, üyelik başvuru formunu doldurup, göndermeniz yeterlidir. Onay bölümünü işaretlemeniz yeterlidir. Sizlerden herhangi bir belge talep edilmeyecektir. Eğer belge talep edilmiş ise, isim, soy isim, cep telefonu, adres veya elektronik posta adresi üzerinden daha önce veya bu adreslerde yaşayan şahıslardan daha önce bir hesap açılmış olabilir. 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın