Betmatik Yeni Adresi Ne Oldu?

Betmatik Yeni Adresi Ne Oldu

Betmatik yeni adresi ne oldu? Betmatik 868 olmuştur. Türkiye’deki hizmetlerin, bu adresin üzerinden verilmeye başlandığı görülmektedir. Artık bir önceki adres ve daha önceki tüm adresler, geçerli değildir. Yazmaya çalıştığınızda, ekranlarda teknik hata kodu göreceksiniz. Yazmaya çalıştığınızda böyle bir sayfa bulunamadı şeklinde bir ikaz alacaksınız. Yazmaya çalıştığınızda sitenin bilgi teknolojileri iletişim kurumu, yani BTK kararı ile kapatıldığına dair bir yazı göreceksiniz. Zorlamanıza gerek yoktur. Betmatik sitesini açmak istiyor iseniz, betmatik 868 adresini kullanmanız gerekecektir.

Betmatik Yeni Adresi Ne Oldu? Kaç Gün Kullanılacak?

Betmatik yeni adresi kaç gün kullanılacak? Böyle bir soruya şirket ve müşteri hizmetleri dahil olacak şekilde, hiç kimsenin cevap vermesi mümkün değildir. Evet, betmatik 668 yeni giriş adresi belirlenip hizmetler verilmeye başlanmıştır. Ancak, bu adres hizmeti alındığında, 2 gün ya da 3 gün, bir hafta ya da 10 gün, 15 gün ya da 1 ay kullanın ya da kullanabilirsiniz gibi bir ifade söz konusu olmamıştır. Burada belirleyici olan şirket değildir. Burada belirleyici olan betmatik 668 yeni giriş adresi hakkında bilgi teknolojileri iletişim kurumu tarafından verilecek kapatılma kararıdır.

Betmatik Yeni Adresi Ne Olacak?

Betmatik yeni adresi ne olacak? En fazla hata yapılan konulardan bir tanesidir. Şöyle bir örnek verelim. Şu an itibarıyla megabahis Türkiye ip adreslerinde, betmatik 868 üzerinden hizmetler verilmeye devam edilmektedir. Bu adres kullanılır iken, bir sonraki adresin, şirket ya da müşteri hizmetleri tarafından duyurulması, paylaşılması gibi bir uygulama yoktur. Bu adresin dışında bir sonraki adresin farklı rakamlar ile karşınıza çıktığını görüyor iseniz, doğru olmadığını bilmelisiniz. Güvenmediğiniz kaynaklardan adres almayın. Güvenmediğiniz kaynaklardan aldığınız hatalı, sahte kopya adresler ile maddi manevi kayıp yaşamayın. Önceden bir adresin belirlenmesi gibi bir uygulama olmadığını aklınızdan çıkarmayın.

Betmatik Yeni Adresi Beni Etkiler mi?

Betmatik yeni adresi ne oldu? Betmatik 668 olarak hizmetler verilmeye başlanmıştır. Peki, bunun etkileri nedir? Betmatik yeni adresi beni etkiler mi? Sorusunda kullanıcıların pozisyonu ne olacaktır? Kullanıcıların etkilenmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Tabii ki hesapları geçerlidir. Tabii ki üyelik iptal işlemi yapılmamıştır. Hesap askıya alma, hesap dondurma işlemleri yapılmamıştır. Adres üzerinden, yeni adresin üzerinden aynı hesaplar kullanılacaktır. Kuponlar hesaplarda bulunmaktadır. Yatırılan paralar hesapta, kazanılan paralar hesaptadır. Elde edilen promosyonlar hesaptadır. Aynı kullanıcı adı ile site açılacaktır. Aynı şifre bilgisi ile site açılacak ve mağduriyet yaşanmadığı görülecektir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın