Rakeback Bonusu Veren Siteler

Rakeback Bonusu Veren Siteler

 

Rakeback bonusu veren siteler poker oyunları için bu promosyon seçeneğini hazırlamış durumda bulunmaktadır. Sadece poker için verilen özel promosyon seçeneklerinden bir tanesidir. Yabancı oyun sitelerinin, yabancı casino sitelerinin hazırlamış olduğu promosyon seçenekleri arasında bulunmaktadır. Ancak şöyle bir ifadeden bahsedebiliriz. Rakeback promosyonu her yabancı oyun sitesi tarafından verilmektedir. Bu yüzden sizlerin karşısına, rakeback promosyonu veren siteler şeklinde bir yazı çıkarılmıştır. Bazı sitelerde verilen özel bir promosyon seçeneği olduğu görülmektedir.

Rakeback Bonusu Veren Siteler Nedir Ve Nasıl Alınır?

Rakeback bonusu nedir ve nasıl alınır? Bu promosyon poker oyunları için verilmektedir. Poker oynamak amacı ile bildiğiniz üzere oyunlarda, oyunlar için masa komisyonu ödemek zorundasınız. Masa komisyonu ödeyecek ve daha sonra poker oyun masalarına oturacaksınız. Betmatik promosyon bu aşamada karşınıza çıkmaktadır. Ödemiş olduğunuz masa komisyon miktarının belirli bir oranı, sizlere geri verilecektir. Siz masa komisyonu ödeyeceksiniz. Ödedikten sonra promosyon alma hakkınız ortaya çıkacaktır. Promosyonu almak için canlı destek ile görüşeceksiniz. Promosyonu talep edecek ve alacaksınız. Ödediğiniz masa komisyon miktarının belirli bir oranı, sizlere promosyon olarak geri dönecektir.

Ne Kadar Rakeback Promosyonu Alınıyor?

Ne kadar rakeback promosyonu alınıyor? Bu konuda da sitelere göre farklı rakamsal değerlerin yani yüzde oranlarının bulunduğunu görebilirsiniz. Oyun sitelerinde poker oyunları için, %50 oranında verilmektedir. Bazı sitelerde poker oyunları için %60 oranında verilmektedir. Bazı sitelerde poker oyunları için %70 oranında verildiği dahi görülebilmektedir. Ödediğiniz masa komisyonunun tam %70 oranını promosyon olarak geri alabilirsiniz. Oldukça yüksek bir seviyeyi işaret etmektedir. %70 oranında promosyon veren siteler linkini kullanabilirsiniz. Bu sayede en yüksek değerli promosyonu alma hakkına, avantajına sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Rakeback Promosyonu Nakit Çekilir mi?

Rakeback bonusu veren siteler bu promosyonu farklı alanlarda kullanım imkanı sağlamış durumda bulunmaktadır. Bu imkanlardan bir tanesi, rakeback promosyonu nakit çekilir mi? Sorusunun karşılığıdır. Evet bu promosyonu, nakit para olarak, gerçek para olarak çekebilirsiniz. Bunun için önce promosyonun hesapta kurallar dahilinde birikmesini sağlayacaksınız. Hesapta aldığınız promosyon miktarının en az 10 Türk Lirası seviyesine yükselmesi gerekecektir. 10 Türk Lirası seviyesini gördükten sonra, promosyonu poker oyunlarında kullanacaksınız. 1 Türk Lirası değerine sahip ya da daha yüksek değerlere sahip poker oyunlarında kullanacaksınız. Sizlerden bu değerlere sahip masalarda poker oynamanız talep edilecektir. Bu işlemi gerçekleştirmeniz ile birlikte, aldığınız promosyon hakkında nakit para çekme talimatı verme şansına, verme hakkına sahip olduğunuzu göreceksiniz.